Aktywnie latem

Tradycyjne, drewniane tratwy, flisacy ubrani w regionalne stroje i wyjątkowa atmosfera… Wybierz się wraz z grupą na spływ Przełomem Dunajca!
Naturalne piękno malowniczej rzeki i klimat dawnych tradycji… Spływ to unikalne przeżycie, które będziecie długo wspominać.

Dunajec to jedna z najpiękniejszych polskich rzek i prawdziwa wizytówka Pienin. Przepływając przez góry tworzy malowniczy przełom na odcinku między Sromowcami Wyżnymi a Szczawnicą. Spływ przełomem to jedna z najsłynniejszych atrakcji turystycznych małopolski, znana w całej Europie. Rafting Dunajcem nie wymaga szczególnych umiejętności technicznych i odbywa się pod opieką doświadczonych instruktorów.

Kajakowy tor slalomowy, a może wygodne pontony? Skorzystaj z oferty aktywnego wypoczynku dla grup na wodach Dunajca. Organizatorzy zadbają o komfort i bezpieczeństwo – każdy uczestnik spływu otrzymuje atestowany sprzęt: kapok, kask, wiosło, opakowanie wodoszczelne oraz ciepłą piankę neoprenową na życzenie. Goście na życzenie mogą skorzystać ze wskazówek doświadczonego instruktora.

Chcesz, aby grupa aktywnie spędziła czas na wodzie? Przekonaj się, ile emocji zapewnia pływanie na deskach SUP!
SUP (stand-up paddle) to deski z wyglądu przypominające surfingowe, na których pływa się w pozycji stojącej. Do sterowania i wprawiania ich w ruch służy długie wiosło.
Szkolenie z instruktorami, zawody na deskach SUP, ćwiczenia sprawnościowe, a może zajęcia relaksacyjne?

Konie nie bez przyczyny fascynują tak wielu! Chcesz, aby Twoi goście doskonalili umiejętności jeździeckie, wybrali się na rajd konny lub na przejażdżkę bryczką? Skorzystaj z bogatej oferty Stadniny Rajd. Najwyższej jakości siodła i akcesoria, padok, ujeżdżalnia, profesjonalni instruktorzy dbający o bezpieczeństw. Doskonale wyposażona stadnina dysponuje pełną infrastrukturą, która umożliwia naukę na każdym poziomie.

Chcesz zorganizować dla grupy aktywny wypoczynek na rowerach? Pieniny to dziesiątki tras o różnym stopniu trudności oraz długości, doskonale znanych w świecie zapalonych rowerzystów.
Aktywny wypoczynek, malownicze górskie przejazdy i trasy dla każdego. Podziwiaj wraz z grupą piękno Pienin z perspektywy dwóch kółek!

Szczawnica i okolice to prawdziwy raj dla wędkarzy! Zorganizuj dla grupy aktywny wypoczynek na łonie natury. To nie tylko cisza i piękno przyrody, również okazja do rywalizacji! Dunajec i jego dopływy obfitują w wiele atrakcyjnych i malowniczych łowisk.

Błoto, skały, ostre podjazdy i specjalnie przygotowany terenowy samochód… Pokonuj wraz z grupą górskie, leśne szlaki pod okiem doświadczonych instruktorów. Zmierzcie się z wyzwaniami, jakie stawia cywilizacji natura. Eksplorujcie Pieniny zza kierownicy.
Poczujcie prawdziwe emocje i adrenalinę. Podejmijcie wyzwanie.

Chcesz, aby Twoi goście aktywnie spędzili czas?? Najlepiej na świeżym powietrzu, w otoczeniu pięknych krajobrazów? Paintball to idealna rozrywka zespołowa, która sprawdza sprawność i refleks.

Chcesz zorganizować dla Twojej grupy coś wyjątkowego? Jesteś ciekaw, jak Twoi goście poradzą sobie we wspinaczce po pionowych ścianach? Pieniny zapewniają doskonałe warunki do praktykowania tego fascynującego sportu. Specjalne umiejętności nie są konieczne - wystarczy determinacja w dążeniu do celu. Wspinaczka odbywa się z asekuracją górną, pod okiem doświadczonych instruktorów.

Chcesz, aby uczestnicy organizowanego przez Ciebie wyjazdu aktywnie spędzili czas w grupie? Skorzystaj z oferty gry terenowej z elementami team buildingu. To profesjonalny program integracyjny, oparty na koncepcji survivalu.
Zastanawiasz się czasem, co by się wydarzyło, gdybyśmy nagle zostali odcięci od zdobyczy cywilizacji? Sprawdzisz to w praktyce!
Przekonacie się, jakie umiejętności są niezbędne, by przeżyć.

Niezwykłe piękno Pienin najlepiej widać z perspektywy lotu ptaka… Zorganizuj dla Twoich gości kurs paralotniarski. Możesz również wynająć sprzęt, by mogli polecieć samodzielnie lub w tandemie.
Spraw, by uczestnicy wyjazdu poczuli prawdziwą wolność i cieszyli się niezapomnianymi widokami!

Skok w tandemie to emocje, które zapamiętacie na lata! Po krótkim szkoleniu instruktor zabierze Twoich gości w fascynującą podróż. Wyobraź sobie chwilę, w której stajesz na progu otwartych drzwi samolotu… Czysta adrenalina! Skok w otwartą przestrzeń daje niezwykłe poczucie wolności i obcowania w wyjątkowym pięknem natury.
Skok tandemowy to świetny pomysł na integrację i wspólne, niezapomniane przeżycia.

Poznaj wraz z Twoimi gośćmi najciekawsze atrakcje turystyczne Pienin w formie gry terenowej. Pokonuj w grupie górskie szlaki w poszukiwaniu skarbu Janosika. Jedyną wskazówką będzie mapa, jedynym narzędziem – bystry umysł i spostrzegawczość. Nie zawsze to, co wydaje się oczywiste, musi doprowadzić do celu… Zachowajcie czujność, by dostrzec wszelkie znaki pozostawione po drodze i nie ominąć żadnego z punktów kontrolnych.

Kwintesencja offroadowej przygody i adrenaliny. Buggy to szybkie, dynamiczne oraz zwinne pojazdy, które zmieniają oblicze jazdy po wyboistych drogach. Przystosowany do takiej jazdy Buggy to emocje Rajdu Dakkar, które w połączeniu z malowniczą pienińską naturą gwarantują ekstremalnie pozytywne doznania. Integracja czy firmowe wyjazdy wzbogacone takim elementem zyskują zupełnie inny koloryt. Istnieje także możliwość rywalizacji lub budowania współpracy zespołu podczas imprezy z Buggy.

Aktywnie zimą

Narty zjazdowe, biegówki, snowboard - zaśnieżona Szczawnica jest doskonałym miejscem do uprawiania sportów zimowych. Miłośnicy białego szaleństwa mogą korzystać z wyciągów narciarskich na Palenicy ze stokami o różnym stopniu trudności, w tym trasą FIS. Narciarzy zaprasza również Arena Narciarska Bukowinki w Jaworkach. Grupy mogą skorzystać z oferty wypożyczalni sprzętu i szkół narciarskich.

Dźwięk dzwoneczków, trzask świeżego śniegu pod płozami sań… Niezwykły klimat kuligu tworzą pochodnie, rozświetlające drogę podczas wieczornych przejazdów.
Kulig można zakończyć posiłkiem lub grillem w ogrzewanej wiacie z kamiennym kominkiem, znajdującej się na terenie Stadniny. Warto spróbować naszego menu pełnego tradycyjnych przysmaków i regionalnych dań z grilla!

Spływ kajakowy zimą? Dlaczego nie! Ośnieżone góry z perspektywy rzeki wyglądają szczególnie pięknie. Między marcem a listopadem organizowane są spływy na trasie Szczawnica – Tylmanowa – Łącko (14,5 km lub 22 km)
Po spływie członkowie grupy otrzymują zdjęcia pamiątkowe.

Chcesz, aby Twoi goście choć na chwilę zapomnieli o sprawach, które zajmują ich na co dzień? Szukasz dla nich niebanalnej, ekscytującej rozrywki? Przekonaj się, jakie emocje zapewnia jazda na skuterach śnieżnych! Ciesz się wraz z nimi pięknem natury pokonując górskie szlaki, a później odpocznij, ogrzej się i zintegruj przy ognisku w dobrym towarzystwie.

Odkryj niezwykłą okolicę

Wędrówka przez Park Narodowy na najwyższy szczyt Pienin Właściwych to obcowanie z esencją piękna natury. Widok z góry zapiera dech w piersiach! Najmniej wymagająca technicznie, jednocześnie wyjątkowo malownicza trasa zaczyna się na przełęczy Osice. Po zdobyciu szczytu schodzi się do Krościenka, gdzie czeka transport powrotny do Szczawnicy.
Prawdziwe piękno gór widać dopiero z ich szczytów.

Wąwóz Homole znajduje się w Małych Pieninach, w pobliżu Jaworek. Płynący nim potok Kamionka wyżłobił w wapiennym podłożu fantastyczne turnie i strome, dochodzące do 120 m wysokości ściany skalne. Szczególną atrakcją dla miłośników przyrody jest unikalna naskalna roślinność o charakterze pierwotnym. Wąwóz już od XV w. znany był jako miejsce poszukiwania skarbów.

Podczas wycieczki zwiedzicie część klasztoru, jeden z dwóch zachowanych domków zakonników oraz ruiny domu przeora. Dowiecie się więcej o Zamagurzu Spiskim i Pieninach, poznacie też dzieje Czerwonego Klasztoru. W klasztorze przechowywana jest kopia słownika łacińsko-słowackiego i słowacki przekład biblii autorstwa zakonnika R. Hadbavnego.

Wjedź wraz z grupą kolejką krzesełkową na Palenicę, podziwiajcie wspaniałą panoramę Tatr, Pienin, Beskidu Sądeckiego i widok pięknie położonej Szczawnicy. Na sąsiedniej Szafranówce znajduje się 700-metrowa, czynna w lecie rynna grawitacyjna. To doskonała atrakcja, która zapewni Twoim gościom dużo radości i wspaniałych przeżyć!

Zabierz Twoich gości na relaksujący spacer ścieżkami rezerwatu Biała Woda. Podziwiajcie malownicze odcinki przełomowe potoku i liczne wodospady. Zatrzymajcie się na chwilę zadumy w połemkowskiej cerkwi. Zainteresuj uczestników wyjazdu historiami o poszukiwaczach skarbów - zgodnie z zapiskami górniczymi z XVIII wieku w tej okolicy poszukiwano drogocennych kruszców oraz kamieni szlachetnych…

Pijalnia Wód Mineralnych to jeden z licznych śladów wspaniałej historii Szczawnicy.
Zaproś Twoich gości na degustację jednej z sześciu wód leczniczych, delektujcie się pięknym, stylowym wnętrzem Pijalni. Odwiedźcie Galerię Pijalni Wód Mineralnych na piętrze budynku.
Szczawnickie wody mineralne są wykorzystywane w leczeniu schorzeń układu oddechowego i układu ruchu.

Chcesz, by uczestnicy wyjazdu przekonali się, czym jest prawdziwy relaks? Zregeneruj się wraz z nimi w naszym Wellness& Spa i odzyskaj równowagę ciała, ducha i umysłu. Odpoczywajcie w atmosferze luksusu. Skorzystajcie ze spersonalizowanych zabiegów w SPA Suite, w tym masaży i odnowy biologicznej.

Skorzystaj wraz z Twoimi gośćmi z bogatej oferty zabiegów uzdrowiskowych w naszych sanatoriach. Dysponujemy kriosaunami i doświadczonymi specjalistami od masaży i gimnastyki. Można również skorzystać z poradni alergologicznej.

Biznes to dynamika I duże tempo. Warto jednak choć na chwilę zatrzymać się, by nabrać sił i zregenerować się pod okiem profesjonalistów. Strefa SPA & Wellness w hotelu Pieniny Grand to ponad 2 tys. m2 czystego relaksu. Zaproś swoich klientów i współpracowników do przestrzeni prawdziwej harmonii.

Wieczorne rozrywki

Przyciemnione światło, pełne klimatu wnętrze, świece… Zrelaksujcie się przy doskonałej muzyce, przeżyjcie niezapomniane chwile i zapomnijcie o codzienności.

Chcesz zorganizować dla Twojej grupy pełen klimatu wieczór z doskonałym jedzeniem i wspaniałym widokiem na góry? Zapraszamy do Stadniny Koni Rajd. Przestronna, stylowa drewniana wiata z kamiennym kominkiem czynna jest cały sezon. To idealne miejsce na huczną imprezę grupową z ogniskiem, góralską kapelą, regionalnym piwem i tradycyjnymi potrawami.

Macie ochotę potańczyć i zrelaksować się w folkowym klimacie? Zajrzyjcie do Piwnicy Zbójnickiej na Placu Dietla. Kapela góralska zagra specjalnie dla Was!

Dworek Gościnny to unikatowa rekonstrukcja XIX-wiecznego centrum kulturalno-rozrywkowego Pienin z salą teatralno-kinową dla 400 osób oraz restauracją Jazz Bar.
Chcesz zorganizować coś specjalnego dla Twoich gości? Marzy Ci się koncert gwiazdy lub występ Twojego ulubionego artysty kabaretowego? To miejsce jest dla Ciebie!

Zorganizuj dla Twoich gości niepowtarzalny wieczór w Sky Barze hotelu Pieniny Grand. Panorama Pienińskiego Parku Narodowego z 13. piętra na długo pozostanie w ich pamięci..! Specjalnie dla Was przygotujemy indywidualną propozycję koktajli i przekąsek, przygotujemy też wieczór tematyczny. Nasza obsługa zadba o doskonałą atmosferę i niezapomniane przeżycia!

© 2014 Thermaleo Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Używamy plików cookies

W tej witrynie stosujemy pliki cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, analiz, statystyk, reklamy. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies i podobnych technologii. Więcej w „Informacja o plikach cookies” w Polityce Prywatności. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Poznaj nasze zasady.

Zobacz jak dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo. Czytaj więcej