VIP Business & SPA

VIP Business & SPA

Modrzewie Park Hotel***** w Szczawnicy to wyjątkowe miejsce na organizację spotkań o wysokim standardzie biznesowym. Położony w sercu Pienin, na wzgórzu w otoczeniu parku, oferuje połączenie luksusu, prestiżu oraz natury.

Na organizowane spotkanie z kluczowymi klientami, partnerami biznesowymi czy obrady zarządu proponujemy komfortową, w pełni wyposażoną salę konferencyjną gwarantującą ciszę, dyskrecję i komfort spotkania.

Po wyczerpującym dniu odprężenie i relaks zapewni nasza strefa SPA & Wellness. Pełny komfort pobytu dostarczą luksusowe pokoje i apartamenty otoczone modrzewiowym parkiem. Dopełnieniem luksusu jest wyśmienita kuchnia, której szef proponuje międzynarodowe dania inspirowane otaczającą naturą o subtelnym i oryginalnym smaku, a ich idealne uzupełnienie stanowi bogaty wybór win.

Nasza oferta jest tworzona indywidualnie, dlatego też zapraszamy do wypełnienia formularza lub bezpośredni kontakt z naszym Managerem ds. Klientów, Bernadetta Polaczyk-Kozubska nr tel. +48 519 067 700

 

© 2014 Thermaleo Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Strona wykorzystuje pliki cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Atrakcje w sercu Uzdrowiska